Operational Amplifier, 1 Amplifier, 850 MHz, 2300 V/µs, ± 4.5V to ± 5.5V, SOIC, 8 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
HFA1130IBZ
Tootja: RENESAS
Tootja tootekood: HFA1130IBZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, 1 Amplifier, 850 MHz, 2300 V/µs, ± 4.5V to ± 5.5V, SOIC, 8 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 2 |
| Number of pins | 8 |
| Max operating temperature | 85°C |
| Voltage supply range | ± 4.5...5.5V DC |