Tootekood: HSP051-4M10
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: HSP051-4M10
  • Mounting
  • Case
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Version
  • Application
  • Application
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 13 V, QFN, 10 Pins
Mounting SMD
Case UQFN10
Number of channels 4
Semiconductor structure unidirectional
Version ESD
Application HDMI, USB
Type of diode Transil array
Breakdown voltage 5.8V