HSP051-4M10
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: HSP051-4M10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 13 V, QFN, 10 Pins
| Mounting | SMD |
| Case | UQFN10 |
| Number of channels | 4 |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Version | ESD |
| Application | HDMI, USB |
| Type of diode | Transil array |
| Breakdown voltage | 5.8V |