PMIC; AC/DC switcher,PWM controller; Uin: 80÷265V; Uout: 800V
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
ICE5AR4780BZSXKLA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: ICE5AR4780BZSXKLA1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PMIC; AC/DC switcher,PWM controller; Uin: 80÷265V; Uout: 800V
| Output current | 2.6A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP7 |
| Type of integrated circuit | PMIC |
| Power | 27.5/15/16W |
| Operating temperature | -40...140°C |
| Number of channels | 1 |
| Application | SMPS |
| Topology | flyback |
| Frequency | 100kHz |
| Input voltage | 80...265V |
| Kind of integrated circuit | PWM controller |
| Duty cycle factor | 0...80% |