Operational amplifier; 2MHz; Channels: 1; DIP8
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
ICL7650SCPA-1Z
Tootja: RENESAS (INTERSIL)
Tootja tootekood: ICL7650SCPA-1Z
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 2MHz; Channels: 1; DIP8
| Mounting | THT |
| Case | DIP8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | zero-drift |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 2MHz |
| Slew rate | 2.5V/μs |