Tootekood: IES0103S24
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: IES0103S24
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; Uin: 2.97÷3.63V; Uout: 24VDC; Iout: 42mA; DIP8
Output current 42mA
Mounting SMT
Case DIP8
Power 1W
Operating temperature -40...105°C
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 84%
Number of outputs 1
Switching frequency 270kHz