Tootekood: IEU0224D15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: IEU0224D15
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 2 Output, 2 W, 15 VDC, 67 mA, -15 VDC
Output current 67mA
Mounting THT
Case SIP8
Power 2W
Operating temperature -40...95°C
Body dimensions 14x14x8mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%
Output current 2 67mA
Output voltage 2 -15V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 100kHz