Transistor: IGBT; 600V; 39A; 187W; D2PAK
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
IGB30N60TATMA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: IGB30N60TATMA1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 39A; 187W; D2PAK
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Technology | TRENCHSTOP™ |
| Turn-on time | 44ns |
| Power dissipation | 187W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 90A |
| Collector current | 39A |
| Gate charge | 167nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |
| Turn-off time | 300ns |