Transistor: IGBT; 600V; 59A; 120W; PG-TO247-3-AI
Kordarv:
240.0
Minimum quantity:
240.0
Tootekood:
IKFW50N60ETXKSA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: IKFW50N60ETXKSA1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 59A; 120W; PG-TO247-3-AI
| Mounting | THT |
| Case | PG-TO247-3-AI |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Technology | TRENCHSTOP™ |
| Turn-on time | 61ns |
| Power dissipation | 120W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 150A |
| Collector current | 59A |
| Gate charge | 290nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |
| Turn-off time | 332ns |