Transistor: IGBT
Kordarv:
30.0
Minimum quantity:
30.0
Tootekood:
IKQB200N75CP2AKSA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: IKQB200N75CP2AKSA1
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 937W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 600A |
| Collector current | 200A |
| Collector-emitter voltage | 750V |