Transistor: IGBT
Kordarv:
30.0
Minimum quantity:
30.0
Tootekood:
IKW50N120CS7XKSA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: IKW50N120CS7XKSA1
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 428W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 150A |
| Collector current | 82A |
| Collector-emitter voltage | 1.2kV |