Tootekood: IMA0112S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: IMA0112S12
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; Uin: 10.8÷13.2V; 12VDC; Iout: 83.3mA; SIP7
Output current 83.3mA
Mounting THT
Case SIP7
Power 1W
Operating temperature -40...75°C
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 77%
Number of outputs 1
Switching frequency 100kHz