Transistor: N-MOSFET
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IMW65R072M1HXKSA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: IMW65R072M1HXKSA1
Spetsifikatsioon tootele Transistor: N-MOSFET
| Mounting | THT |
| Case | TO247 |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | unipolar |
| Type of transistor | N-MOSFET |
| Kind of channel | enhanced |
| Technology | SiC, CoolSiC™ |
| Drain-source voltage | 650V |
| Drain current | 18A |
| Pulsed drain current | 69A |
| Power dissipation | 96W |
| On-state resistance | 94mΩ |