Differential amplifier; 300kHz; Channels: 1; Uoper: 2.7÷36V; SO8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
INA132UA
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: INA132UA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Differential amplifier; 300kHz; Channels: 1; Uoper: 2.7÷36V; SO8
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | differential amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 300kHz |
| Slew rate | 0.1V/μs |
| Input offset voltage | 500µV |
| Gain | 1V/V |