Differential amplifier; 550kHz; Channels: 1; Uoper: 2.76÷36V; SO8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
INA146UA
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: INA146UA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Differential amplifier; 550kHz; Channels: 1; Uoper: 2.76÷36V; SO8
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | differential amplifier |
| Integrated circuit features | programmable gain |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 550kHz |
| Slew rate | 0.45V/μs |
| Input offset voltage | 5mV |
| Gain | 10V/V |