AC/DC CONV, FLYBACK, 65W, -40 TO 105DEGC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
INN3278C-H217-TL
Tootja: POWER INTEGRATIONS
Tootja tootekood: INN3278C-H217-TL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele AC/DC CONV, FLYBACK, 65W, -40 TO 105DEGC
| Mounting | SMD |
| Case | InSOP-24D |
| Type of integrated circuit | PMIC |
| Power | 65W |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Number of pins | 17 |
| Topology | flyback |
| Input voltage | 85...265V |
| Kind of integrated circuit | AC/DC switcher, SMPS controller |
| Max operating temperature | 105°C |