Transistor: N-MOSFET; unipolar; 100V; 57A; 200W; D2PAK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IRF3710STRLPBF
Tootja: Infineon (IRF)
Tootja tootekood: IRF3710STRLPBF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: N-MOSFET; unipolar; 100V; 57A; 200W; D2PAK
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel |
| Polarisation | unipolar |
| Type of transistor | N-MOSFET |
| Kind of channel | enhanced |
| Technology | HEXFET® |
| Drain-source voltage | 100V |
| Drain current | 57A |
| Power dissipation | 200W |