Tootekood: IRH-24/6.3-T110NF-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: IRH-24/6.3-T110NF-C
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 150W; Uin: 57.6÷160V; Uout: 24VDC; Iout: 6.25A; DIP
Output current 6.25A
Mounting THT
Case DIP
Power 150W
Operating temperature -40...110°C
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 89%