Tootekood: IRS-12/4.5-Q48N-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: IRS-12/4.5-Q48N-C
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DC-DC CONVERTER, 12V, 4.5A
Output current 4.5A
Mounting THT
Case DIP
Power 54W
Operating temperature -40...85°C
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 91%