IC: FLASH memory; 1Gb; DTR,QPI,SPI; 133MHz; 2.3÷3.6V; LFBGA24
Kordarv:
480.0
Minimum quantity:
480.0
Tootekood:
IS25LE01G-RILE
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS25LE01G-RILE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory; 1Gb; DTR,QPI,SPI; 133MHz; 2.3÷3.6V; LFBGA24
| Mounting | SMD |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.3...3.6V |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Kind of package | in-tray, tube |
| Interface | DTR, QPI, SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 133MHz |
| Kind of interface | serial |