IC: FLASH memory; 512Mb; xSPI; 133MHz; 2.7÷3.6V; TFBGA24; serial
Kordarv:
480.0
Minimum quantity:
480.0
Tootekood:
IS25LX512M-JHLE
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS25LX512M-JHLE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory; 512Mb; xSPI; 133MHz; 2.7÷3.6V; TFBGA24; serial
| Mounting | SMD |
| Case | TFBGA24 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Kind of package | in-tray, tube |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 133MHz |
| Kind of interface | serial |