Operational amplifier; 1.5MHz; Channels: 4; SO14; Package: tube
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISL28417FBBZ
Tootja: RENESAS
Tootja tootekood: ISL28417FBBZ
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 1.5MHz; Channels: 4; SO14; Package: tube
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 1.5MHz |
| Slew rate | 0.5V/μs |
| Input offset voltage | 10µV |