Transistor: IGBT; 450V; 43A; 300W; D2PAK; Features: logic level
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISL9V5045S3ST-F085C
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: ISL9V5045S3ST-F085C
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 450V; 43A; 300W; D2PAK; Features: logic level
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Features of semiconductor devices | logic level |
| Version | ESD |
| Power dissipation | 300W |
| Gate-emitter voltage | ±10V |
| Collector current | 43A |
| Gate charge | 32nC |
| Collector-emitter voltage | 450V |