Transistor: IGBT; GenX3™; 600V; 28A; 190W; TO263
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IXGA28N60A3
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IXGA28N60A3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; GenX3™; 600V; 28A; 190W; TO263
| Mounting | SMD |
| Case | TO263 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Technology | GenX3™, PT |
| Turn-on time | 46ns |
| Power dissipation | 190W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 170A |
| Collector current | 28A |
| Gate charge | 66nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |
| Turn-off time | 870ns |