Transistor: IGBT; GenX3™; 600V; 36A; 220W; TO263
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IXGA36N60A3
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IXGA36N60A3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; GenX3™; 600V; 36A; 220W; TO263
| Mounting | SMD |
| Case | TO263 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Technology | GenX3™, PT |
| Turn-on time | 43ns |
| Power dissipation | 220W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 200A |
| Collector current | 36A |
| Gate charge | 80nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |
| Turn-off time | 1µs |