Transistor: IGBT; GenX3™; 600V; 56A; 330W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IXGH56N60A3
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IXGH56N60A3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; GenX3™; 600V; 56A; 330W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Technology | GenX3™, PT |
| Turn-on time | 66ns |
| Power dissipation | 330W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 370A |
| Collector current | 56A |
| Collector-emitter voltage | 600V |
| Turn-off time | 910ns |