Transistor: IGBT; GenX3™; 600V; 64A; 460W; TO264
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IXGK64N60B3D1
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IXGK64N60B3D1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; GenX3™; 600V; 64A; 460W; TO264
| Mounting | THT |
| Case | TO264 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Technology | GenX3™, PT |
| Turn-on time | 64ns |
| Power dissipation | 460W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 400A |
| Collector current | 64A |
| Gate charge | 168nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |
| Turn-off time | 326ns |