Transistor: IGBT; GenX3™; 650V; 50A; 600W; TO263-2
Kordarv:
300.0
Minimum quantity:
300.0
Tootekood:
IXYA50N65C3
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IXYA50N65C3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; GenX3™; 650V; 50A; 600W; TO263-2
| Mounting | SMD |
| Case | TO263-2 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Technology | GenX3™, Planar, XPT™ |
| Turn-on time | 56ns |
| Power dissipation | 600W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 250A |
| Collector current | 50A |
| Gate charge | 86nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |
| Turn-off time | 145ns |