Tootekood: JCA0348S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCA0348S15
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 2:1 Input, ITE, 1 Output, 3 W, 15 V, 200 mA
Output current 200mA
Mounting THT
Power 3W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 75%
Number of outputs 1
Switching frequency 300kHz