Tootekood: JCD0448S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCD0448S12
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 4W; Uin: 36÷72V; 12VDC; Mounting: THT; Series: JCD
Output current 333mA
Mounting THT
Power 4W
Operating temperature -40...100°C
Protection short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.6kV DC
Efficiency 84%