Tootekood: JCE0324D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCE0324D12
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC; OUT: 2
Output current 125mA
Mounting THT
Case DIP24
Power 3W
Operating temperature -40...100°C
Body dimensions 31.75x20.32x10.16mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 81%
Output current 2 125mA
Output voltage 2 -12V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 330kHz