Tootekood: JCK1512S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCK1512S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; 12VDC; OUT: 1
Output current 1.25A
Mounting THT
Power 15W
Operating temperature -40...100°C
Protection short circuit protection
Body dimensions 50.8x25.4x10.16mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.6kV DC
Efficiency 88%
Number of outputs 1
Switching frequency 300kHz