Tootekood: JCK2024D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCK2024D12
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 20W; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC; OUT: 2
Output current 835mA
Mounting THT
Power 20W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.6kV DC
Efficiency 90%
Output current 2 835mA
Output voltage 2 -12V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 330kHz