Tootekood: JCM1512D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCM1512D12
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; Mounting: THT; OUT: 2
Output current 625mA
Mounting THT
Power 15W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Body dimensions 25.4x25.4x10.4mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.6kV DC
Efficiency 89%
Output current 2 625mA
Output voltage 2 -12V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 330kHz