Tootekood: JHM1024D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JHM1024D12
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Application
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, Medical, 2 Output, 10 W, 12 V, 420 mA, -12 V
Output current 420mA
Mounting THT
Case DIP24
Power 10W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Application medical applications
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 84%
Output current 2 420mA
Output voltage 2 -12V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 80kHz