Tootekood: JHM1512S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JHM1512S12
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Application
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; Mounting: THT
Output current 1.25A
Mounting THT
Power 15W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Application medical applications
Body dimensions 40.6x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 86%
Number of outputs 1
Switching frequency 250kHz