Tootekood: JTH1524D15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTH1524D15
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, ITE, 2 Output, 15 W, 15 V, 500 mA, -15 V
Output current 500mA
Mounting THT
Power 15W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%
Output current 2 500mA
Output voltage 2 -15V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 300kHz