Tootekood: JVA401500S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JVA401500S12
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 40 W, 12 V, 3.33 A
Output current 3.33A
Mounting THT
Power 40W
Operating temperature -40...70°C
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 76%
Number of outputs 1
Switching frequency 65kHz