Tootekood: KL-245/1000/M
Tootja: SEIFERT ELECTRONIC
Tootja tootekood: KL-245/1000/M
  • Colour
  • Material
  • Length
  • Height
  • Type of heatsink
  • Heatsink shape
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 1000mm; W: 150mm; H: 50mm
Colour natural
Material aluminium
Length 1m
Height 50mm