Tootekood: KL-245/75/SW
Tootja: SEIFERT ELECTRONIC
Tootja tootekood: KL-245/75/SW
  • Height
  • Material finishing
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; black; L: 75mm; W: 150mm; H: 50mm
Colour black
Material aluminium
Length 75mm
Height 50mm