Tootekood: KL-271/1000/M
Tootja: SEIFERT ELECTRONIC
Tootja tootekood: KL-271/1000/M
  • Colour
  • Material
  • Width
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 1000mm; W: 300mm; H: 83.5mm
Colour natural
Material aluminium
Width 300mm
Length 1m
Height 83.5mm