Tootekood: KL-274/150/SW
Tootja: SEIFERT ELECTRONIC
Tootja tootekood: KL-274/150/SW
  • Colour
  • Material
  • Width
  • Length
  • Height
  • Material finishing
  • Type of heatsink
  • Heatsink shape
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; black; L: 150mm; W: 500mm; H: 84mm
Colour black
Material aluminium
Width 500mm
Length 150mm
Height 84mm