Tootekood: KPAL02H600J
Tootja: MIFLEX
Tootja tootekood: KPAL02H600J
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Leads
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Capacitor application
  • Dissipation
  • Climate class
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: aluminum-polypropylene-paper; 10uF; 600VDC; ±5%; 0.004
Mounting THT
Operating voltage 600V DC
Operating temperature -25...70°C
Tolerance ±5%
Leads radial
Height 210mm
Body dimensions Ø96x210mm
Diameter 96mm
Capacitance 10µF