Tootekood: LC03-3.3BTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: LC03-3.3BTG
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SPA LC03-3.3 Series, Unidirectional, 3.3 V, 17 V, SOIC, 8 Pins