Tootekood: LCDA15TR
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: LCDA15TR
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Max. off-state voltage
  • Version
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
  • Capacitance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS array
Mounting SMD
Case SO8
Kind of package reel, tape
Number of channels 2
Max. off-state voltage 15V
Version ESD
Type of diode Transil array
Breakdown voltage 16.7V
Leakage current 1µA
Capacitance 5pF