Operational amplifier; 1.2MHz; 3÷32V; Channels: 4; DIP14
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LM124J
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: LM124J
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 1.2MHz; 3÷32V; Channels: 4; DIP14
| Mounting | THT |
| Case | DIP14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 1.2MHz |
| Slew rate | 0.5V/μs |