Operational amplifier; 20MHz; 2.5÷32V; Channels: 1; SOT23-5
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LM7321MF/NOPB
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: LM7321MF/NOPB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 20MHz; 2.5÷32V; Channels: 1; SOT23-5
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-5 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail |
| Operating voltage | 2.5...32V |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 20MHz |
| Slew rate | 18V/μs |