Operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LT1010CDDPBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LT1010CDD#PBF
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | DFN8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | 0...100°C |
| Number of channels | 1 |
| Dimensions | 3x3mm |
| Bandwidth | 20MHz |
| Quiescent current | 5mA |
| Slew rate | 75V/μs |
| Input bias current | 800µA |