Operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LT1114S#PBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LT1114S#PBF
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | SO16 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 750kHz |
| Slew rate | 30V/μs |
| Input offset voltage | 130µV |
| Input offset current | 330pA |
| Input bias current | 450pA |