PMIC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LT1307IS8#PBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LT1307IS8#PBF
Spetsifikatsioon tootele PMIC
| Output current | 600mA |
| Mounting | SMD |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | PMIC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Topology | buck-boost, flyback |
| Frequency | 600kHz |
| Input voltage | 1...5V DC |
| Kind of integrated circuit | DC/DC converter |